Harcownik napisał(a):

Ludzie przestańcie się już ośmieszać tym jęczeniem o przelew bo tylko woda na młyn dla icków, którzy mają z was słuszny polew czytając to forum...
...Teraz naszą szansą może się okazać znalezienie alfonsa w postaci Leśnodorskiego. Smutne, ale prawdziwe. Nie takie rzeczy świat widział, już kiedyś była nawet zgoda z Legią. Po takich cudakach jak Mereś i ci figuranci, to założę się, że Leśnemu by tu wszyscy chcieli zrobić laskę za okazaną łaskę.
A w razie spadku do Iv ligi ( w co nie wierzę) to proponuję zmienić nazwę na gts Wisła do czasu odkupienia praw do loga, symboli i powrotu do eklapy. A co? trzeba mieć do siebie dystans i śmiechem przykryć żałobę.
|
Gorszych bredni nie moglem tu wyczytać. Piszesz o ośmieszaniu sie kibiców Wisły bo czekaja na mityczny przelew, a sam piszesz takie bzdury, że głowa mała. Z robieniem laski to pisz za siebie, a swoich przemyśleń lepiej nie upubliczniaj bo to one nas ośmieszają.