Jery napisał(a):

Ja tam jeszcze wierzę ... I zastanawia mnie jedno, po co taki Pietrowski miałby robić z siebie kompletnego błazna wiedząc, że żadnego przelewu nie będzie? Po co ta szopka z przyjazdem itd, można było zrobić wałek bez tych wszystkich wizyt, obietnic, wywiadów. To się nie skleja.
|
Dlaczego miałby robić z siebie błazna? Sytuacja jest dość prosta.Chodzi o uwiarygodnienia przy kolejnych "inwestycjach"
Mają zdjęcia z Majchrowskim prezydentem faktycznie drugiego co do wielkości miasta w Polsce.
I co najważniejsze mają papier na to, że byli właścicielami takiego ważnego klubu jak Wisła.
Czyli ich karta przetargowa przy rozmowach z kolejnymi włodarzami i właścicielami jest teoretycznie większa.
Pojadą teraz np. do takiego Izraela.Naopowiadają bajek o tym, że babcia Pietrowskiego zginęła w Auschwitz i ogólnie wielkie wrażenie zrobił na nich holocaust.Powiedz o tym kim oni sa w tym , że są byli właścicielami Wisły.Pokażą zdjęcie z Majchrowskim.
Może tym razem uda się wyszukać frajerów, którzy oddadzą klub bez wpłaty 12 mln.