Wyświetl pojedynczy post
Tonamini
Senior Member
 
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14403
Stary 29.12.2018, 09:11
Jery napisał(a):Wyświetl post
Ja tam jeszcze wierzę ... I zastanawia mnie jedno, po co taki Pietrowski miałby robić z siebie kompletnego błazna wiedząc, że żadnego przelewu nie będzie? Po co ta szopka z przyjazdem itd, można było zrobić wałek bez tych wszystkich wizyt, obietnic, wywiadów. To się nie skleja.
Meresiński też przyjechał
Odpowiedz cytując