Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14396
Stary 29.12.2018, 07:31
RAF napisał(a):Wyświetl post
Powrot do Ektraklasy z 4 ligi bedzie bardzo, bardzo, bardzo ciezki. Obawiam sie ze moze byc to zadanie niewykonalne.

To nie pesymizm a realizm.
Wrócimy na pewno tylko zajmie to z 10 lat. Dekada pałętania się po piłkarskiej prowincji dla Wisły to jest dramat i obelga.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując