RAF napisał(a):

Powrot do Ektraklasy z 4 ligi bedzie bardzo, bardzo, bardzo ciezki. Obawiam sie ze moze byc to zadanie niewykonalne.
To nie pesymizm a realizm.
|
Wrócimy na pewno tylko zajmie to z 10 lat. Dekada pałętania się po piłkarskiej prowincji dla Wisły to jest dramat i obelga.