Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14374
Stary 29.12.2018, 01:17
yarow napisał(a):Wyświetl post
Dodam jeszcze do mojej spiskowej, że w przypadku obowiązku zgłoszenia wniosku o upadłosć spółki, zarząd nie móglby już jej doić. Dlatego trzeba było zrobić wszystko aby uwolniić się z obowiązku ogłoszenia upadłosci spólki. Ergo: przekazać ja komuś. A w międzyczasie ... wycisnąć do końca. I uporządkować po swojemu to, co jeszcze można uporządkować.

----------------------------------------------

Tymczasem: kasa przybędzie
Nie jestem prawnikiem ale czy nie jest tak ze w przypadku upadlosci wszelkie platnosci wykonane pieniedzmi za mecz w Lechem beda musialy, w swietle prawa, byc zwrocone do kasy Wisly SA?

Masz moze wiedze ktora pozwoli odpowiedziec na moje pytanie?

Z Wislackim pozdrowieniem
Powód: Uzupelnienie
Ostatnio edytowane przez RAF : 29.12.2018 o godz. 01:18.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując