Nie jestem prawnikiem ale czy nie jest tak ze w przypadku upadlosci wszelkie platnosci wykonane pieniedzmi za mecz w Lechem beda musialy, w swietle prawa, byc zwrocone do kasy Wisly SA?
Masz moze wiedze ktora pozwoli odpowiedziec na moje pytanie?
Z Wislackim pozdrowieniem