DeadOrAlive napisał(a):

|
Radziłbym ostudzić wasze gorące głowy. Kontrolowany przeciek w L+E wcale nie wróży nic dobrego. Według różnych krążących informacji, (tych realnych, a nie z L+E , która powielana była przez cały twitter jak małpki) - żadnego przejęcia nie będzie, a zabieg ten był zrobiony tylko i wyłącznie po to, by wstrzymać jeszcze część piłkarzy od składania wniosków o uregulowanie zaległości.
|
Pisałem o tym już 17 grudnia. Jak widać, sprawa ma jeszcze inne podłoże. SARAPATA! Ja bym w lustro nie miał odwagi spojrzeć. Wycieraliscie sobie wasze paskudne mordy frazesami o wspólnocie, ludzie oddawali Wam ostatnie ciężko zarobione pieniądze, po to byście mogli się bujać.
Młyny Pańskie mielą powoli...