Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14372
Stary 29.12.2018, 01:11
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Radziłbym ostudzić wasze gorące głowy. Kontrolowany przeciek w L+E wcale nie wróży nic dobrego. Według różnych krążących informacji, (tych realnych, a nie z L+E , która powielana była przez cały twitter jak małpki) - żadnego przejęcia nie będzie, a zabieg ten był zrobiony tylko i wyłącznie po to, by wstrzymać jeszcze część piłkarzy od składania wniosków o uregulowanie zaległości.
Pisałem o tym już 17 grudnia. Jak widać, sprawa ma jeszcze inne podłoże. SARAPATA! Ja bym w lustro nie miał odwagi spojrzeć. Wycieraliscie sobie wasze paskudne mordy frazesami o wspólnocie, ludzie oddawali Wam ostatnie ciężko zarobione pieniądze, po to byście mogli się bujać.

Młyny Pańskie mielą powoli...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując