|
Oczywiście, że ten nowotwór się sam odetnie. Ale tak jak zacytował Heoij w taki sposób jaki sam tego chce, jeszcze przy tym na sam koniec kasując pieniądze klubu.
Niezależnie jak to się skończy - wątpie aby nasi obecni i przyszli właściciele byli ludźmi godnymi podania rąk.
Patrząc na czat - co raz bardziej jestem pewien, zę są ludzie na tym forum powiązani bardzo mocno z tym procederem i całym przejęciem ii na siłę ich czyszczący.
Otóż w takim razie róbcie tak dalej, wybielajcie złodziei z TSu. Ludzi, którzy zaorali ten klub i coś co masa ludzi kochała.
Będziecie mieć na meczach 500 fanatyków. Reszta normalnych kibiców nie będzie finansować złodziei i bandytów.
Może przyjdzie jakiś wasz znajomy słup kambodżański, ale tego skur.wysyństwa nikt wam nie zapomni. Mam nadzieję, że znajdzie się jedna odważna osoba, która odkryje tą całą obecną szopkę i wszystkie machinacje , które były za waszych rządów.
Plus oczywiście "u.......i" Wam w zarodku ten pomysł na sprzedaż klubu.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 29.12.2018 o godz. 01:15.
|