|
Nie wierzcie w to co pisze Twitter, nie wierzcie w dziennikarzy- oni nic nie wiedzą. Za kurtyną aktorzy też grają swoje role, ale za te role Oskarów nie wręczają.
Teraz po prostu pora na happy end i odcięcie nowotworu jaki toczył Wisłę przez ostatnie dwa lata. Ostatni odcinek na dniach, rekordowa oglądalność gwarantowana.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 29.12.2018 o godz. 01:01.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|