Wyświetl pojedynczy post
Valencia
Member
 
Od: 12.2018
Skąd: SKAWINA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14329
Stary 29.12.2018, 00:15
filipski napisał(a):
Dobra, ostatni post na dziś. Widzę, że gawiedź rozgrzana czeka do północy (choć nie ma to sensu), zatem zostawię tu parę myśli, za które możecie mnie rozdziobać jak te kruki i wrony.
Filpski sorry ale Twoje sugestie są bezasadne. Sugerujesz, że miski z sarapatą narobili zbyt dużego bagna. Tylko to jest po prostu nie możliwe. Żyjemy w kraju gdzie wszystko trzeba monitować, wszystko mieć na papierze, podatki,i przelewy idą banku a nie do ręki. Trzeba składać raporty, licencje, cyferki muszą się zgadzać itd.
Odpowiedz cytując