filipski napisał(a):
|
Dobra, ostatni post na dziś. Widzę, że gawiedź rozgrzana czeka do północy (choć nie ma to sensu), zatem zostawię tu parę myśli, za które możecie mnie rozdziobać jak te kruki i wrony.
|
Filpski sorry ale Twoje sugestie są bezasadne. Sugerujesz, że miski z sarapatą narobili zbyt dużego bagna. Tylko to jest po prostu nie możliwe. Żyjemy w kraju gdzie wszystko trzeba monitować, wszystko mieć na papierze, podatki,i przelewy idą banku a nie do ręki. Trzeba składać raporty, licencje, cyferki muszą się zgadzać itd.