Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14312
Stary 28.12.2018, 23:41
mari339 napisał(a):Wyświetl post
Podobno kasa z biletów za mecz z lechem poszła dla pracowników. Mój kolega od 4 miesięcy nie dostaje pensji od Wisły i wciąż żadnego przelewu nie dostał.
Bo dostali ci najbardziej zaprzyjaźnieni.
Odpowiedz cytując