Griszka30KR napisał(a):

Pytanie skąd info,ze Wojkowski został spłacony?
W jaki celu?Czyżby opłacało się spłacić wypłaty zawodnikom na których można zarobić,sprzedając Ich w nadchodzącym okienku jako tymczasowy właściciel zarabiając na tym być może "x 10"?
|
Wyjścia są tylko dwa (we. 3 jeśli ktoś jest fanem teorii spiskowych ):
- przelew nie został zrealizowany z powodów technicznych i dojdzie z opóźnieniem
-Ly się nagle rozmyślił (ot taka fanaberia, np Jadczak się do niego dodzwonił ect)
I ewentualnie 3 opcja ukartowana akcja przez Sarapata aby wziąć kasę i grzecznie uciec