Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
ostatecznybłysk
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
14306
28.12.2018, 23:35
Cytat:
Miga pisze że przelew ma wpłynąć do 29.12 godz 23:59
Wczoraj co innego śpiewał. Gówno wie tak jak zresztą wszyscy
Trzeba się już powoli ostatecznie pogodzić z sytuacją, szkoda tylko straconego czasu.
ostatecznybłysk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ostatecznybłysk
Znajdź inne posty napisane przez ostatecznybłysk