Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
adfurle
Senior Member
Od: 09.2018
Offline
#
14299
28.12.2018, 23:18
mariusz92abg
napisał(a):
Boże co ta kobieta narobiła... Ręce opadają! .
Mój dziadek z Ameryki dawno temu powiedział mi w sekrecie, żebym żadnemu prawnikowi nigdy nie wierzył, bo to złodzieje.
adfurle
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adfurle
Znajdź inne posty napisane przez adfurle