Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14293
Stary 28.12.2018, 23:01
1q2 napisał(a):Wyświetl post
A czemu miały by przyjść w poniedziałek ,jak POWINNY 'przyjść' przed meczem z Amiką a nie przyszły nawet dziś.
O co chodziło tym chujom od cygar, pewnie rozkminimy to prędzej czy później ,natomiast fakty są miażdżące.

Za chwilę nie będziemy mieć niczego.Piniędzy nima, grajków nie będzie, stadion też nie nasz a o 'efekcie Widzewa' możemy tylko pomarzyć, bo Rekiny najpierw rozwalili ruch kibicowski, a potem zasilili zakłady karne.
Tylko cud może nas uratować ,no ale niestety to taka wiara jak w skośnookiego i jego ferajnę.

Szkoda , bo tu zdecydowanie podzielam słowa 'Leśnego', że dziś nas kupić to jak promocja.Tak samo zresztą Boniek się wypowiadał , tyle że PR mamy tak chujowy, że raczej nikt się na to nie zdecyduje.

Wisła nie upadnie ale tak z dekadę poczekamy na mecze w ekstraklasie.
jak nie będzie pijawek, a będzie Socios i choć połowa tylu kibiców co na amice.... to 5-6 lat GÓRA

Odpowiedz cytując