|
Ale tak powwznie juz mowiac - organa scigania sie tym z urzedu nie interesuja w ogole? Sytuacja, o ktorej sie trabi w mediach non stop od 2 tygodni, odmieniana przez wszystkie przypadki i nic? Czy oni potrzebuja jakiegos doniesienia czy klub musi upasc i wierzyciele musza to zrobic?
|