Wyświetl pojedynczy post
Honker
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14282
Stary 28.12.2018, 22:26
Mistrzu_ napisał(a):Wyświetl post
A co się stanie jeśli pieniądze przyjdą w poniedziałek?
Miło się zdziwię. Będzie to jakiś pozytyw, ale do ogarnięcia tej stajni jeszcze daleka droga. Biorąc pod uwagę sposób działania "nowych" to szopka nawet w przypadku wpłaty 12,2 mln zł może się ciągnąć w nieskończoność.
Odpowiedz cytując