Mistrzu_ napisał(a):

|
A co się stanie jeśli pieniądze przyjdą w poniedziałek?
|
Miło się zdziwię. Będzie to jakiś pozytyw, ale do ogarnięcia tej stajni jeszcze daleka droga. Biorąc pod uwagę sposób działania "nowych" to szopka nawet w przypadku wpłaty 12,2 mln zł może się ciągnąć w nieskończoność.