|
No na razie to wyglada tak ze wlasnie pani gangsterowa spokojnie podala sie do dymisji"a bo co ona bedzie tutaj juz prezesować" jeszce tylko z miskiem ostatnie hantle trzeba wyniesc
teraz jako ze nie ma sternika, TS bedzie musial wybrac niejako nowy zarzad ,no bo ci zli nie dokonali przelewu
klasyczna sytuacja czyszczenia terenu ,przypomina sie post uzytkowanika Krotochwila o tym teatrzyku sprzed tygodnia bodaj? jakby ktos znalazl to niech wkleji.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 28.12.2018 o godz. 22:18.
|