Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14271
Stary 28.12.2018, 22:14
No na razie to wyglada tak ze wlasnie pani gangsterowa spokojnie podala sie do dymisji"a bo co ona bedzie tutaj juz prezesować" jeszce tylko z miskiem ostatnie hantle trzeba wyniesc

teraz jako ze nie ma sternika, TS bedzie musial wybrac niejako nowy zarzad ,no bo ci zli nie dokonali przelewu

klasyczna sytuacja czyszczenia terenu ,przypomina sie post uzytkowanika Krotochwila o tym teatrzyku sprzed tygodnia bodaj? jakby ktos znalazl to niech wkleji.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 28.12.2018 o godz. 22:18.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując