Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14253
Stary 28.12.2018, 21:47
To jeszcze nic

Raz im mydlili oczy, żeby nie składali wezwan do zapłaty, bo... Kwiecien i Włodarski wejdą.
Teraz drugi raz ich prosili, bo rzekomo ma nas ocalić wielki Pan Jaccuzi z Kambodży i całość pieniędzy otrzymają od razu.... A nawet może się zdarzyć, że przed Świętami!

Szkoda chłopaków w tej sytuacji i że tak ich "wycyckano" na ten Nowy Rok.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując