Stelio napisał(a):

|
(...) TS nie ma nawet prezesa aktualnie(...)
|
Prezesi nie stanowia samodzielnych władz stowarzyszenia. Prezes nie jest organem stowarzyszenia. Jesli jest zarząd - jest władza.
Jeśli stowarzyszenie nie posiadałoby komisji rewizyjnej, to wtedy byłby problem. Nie może funkcjonować bez organu kontroli wewnętrznej.