Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
martinho04051993
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
14235
28.12.2018, 21:04
Savik
napisał(a):
To dla mnie właśnie beletrystyka, a oświadczenie TSu na oficjalnej stronie to fakt.
Czyli sfałszowali wypowiedź Pietrowskiego? Przyjemnego zaklinania rzeczywistości życzę.
martinho04051993
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martinho04051993
Znajdź inne posty napisane przez martinho04051993