mr_kwolf napisał(a):

O umowie było napisane w pierwszym oświadczeniu i tam też tylko pada określenie luksembursko-brytyjskie konsurcjum, a nie żadne konkrety.
|
Dokładnie tak jak piszesz, oświadczenie 1 - umowa warunkowa sprzedaży, oświadczenie -2 - Nie jesteśmy właścicielami - czyli warunki blokujące wejście w życie Umowy zostały spełnione.
I dla mnie to są dwa jedyne pewniaki - reszta to jest beletrystyka dziennikarska...