Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14229
Stary 28.12.2018, 20:47
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post

O umowie było napisane w pierwszym oświadczeniu i tam też tylko pada określenie luksembursko-brytyjskie konsurcjum, a nie żadne konkrety.
Dokładnie tak jak piszesz, oświadczenie 1 - umowa warunkowa sprzedaży, oświadczenie -2 - Nie jesteśmy właścicielami - czyli warunki blokujące wejście w życie Umowy zostały spełnione.
I dla mnie to są dwa jedyne pewniaki - reszta to jest beletrystyka dziennikarska...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując