Savik napisał(a):

w oświadczeniu nie ma mowy w ogóle mowy o umowie tylko "Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA." tyle i aż tyle.
To mnie dziwi, bo po co robić cyrk z sprzedażą i odsprzedażą akcji jeśli teoretycznie Umowa byłaby warunkowa. Nie za dużo roboty? Przecież TS mógł przed podpisaniem zażądać ustanowienia depozytu, który się uprawomocni bo zbyciu akcji.
|
Gdybam, brak zaufania do TS i SA. Zakładając, że mają dobre intencje.
Zakładając, że mają złe intencje tych powodów jest dużo więcej.
O umowie było napisane w pierwszym oświadczeniu i tam też tylko pada określenie luksembursko-brytyjskie konsurcjum, a nie żadne konkrety.