Wehrmacht napisał(a):

|
A Sarapata to mam nadzieje, ze bez wzgledu na koniec tej historii bedzie sie bardzo gesto tlumaczyc u prokuratora. To nie moze tej losze pojsc plazem!
|
hehe, a zlozyles zawiadomienie na prokurature?
///
teraz mnie zastanawia ile wzieli pod stolem za Carlitosa...