Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14195
Stary 28.12.2018, 20:01
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
I wynika z nich, ze juz wszystko zalatwione tylko my tu sie sami zywimy swoimi wizjami wzietymi z kosmosu.
Co wg mnie jest wiadome od dnia wydania przez TS oświadczenia w sprawie http://www.tswisla.pl/komunikat-towa...isla-krakow-2/
Oświadczenie jest dość jednoznaczne i nie ma w nim mowy o żadnym dodatkowym warunku.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując