Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14183
Stary 28.12.2018, 19:41
Awe napisał(a):Wyświetl post
Posty filipskiego pasują jak ostatni puzzel w układance. Nie wiem czy kolega ma jakieś "dojścia" ale myślę, że trafił w punkt o co w tym wszystkim chodzi.
Kto teraz najwięcej zyskuje na rozmywaniu sprawy, podgrzewaniu atmosfery i przerzucaniu złości kibiców na Vannę? Wcale nie mityczne weszło i Jadczak. Jak to mówią: morderca jest zwykle w pierwszym tomie akt

Tez mi sie wydaje ze to wszystko jakies brudne gierki.Pokazac nowych wlascieli od jak najgorszej strony,zresztą ciemne typy z TS-su nie takie przekręty 2,5 roku robili.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując