Wyświetl pojedynczy post
Geralt
Junior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14181
Stary 28.12.2018, 19:40
Niestety wraz z uplywem czasu szanse maleja :/. Choc jakas tam glupia (?) nadzieja jeszcze sie tli. Tak czy inaczej wszedzie jest tyle nieprawdziwych informacji i plotek, ze tak na prawde nic nie wiadomo.
Ale niestety kibicom Wisly nie przyszlo nic innego tylko czekac na rozwoj sytuacji. Wg mnie jak ta spraa upadnie to juz racze nie wierze zaden ratunek dla Wisly i tylko 4 liga :/

Akurat z koncem grudnia wygasa mi Canal+, ktory mialem tylko zeby ogladac mecze Wisly (jestem z innej czesci Polski) i w tej sytuacji nie bede przedluzal :/
Odpowiedz cytując