|
Żadnego przelewu nie będzie przestanmy się łudzić. Jakby to byl powazny biznesmen to by juz przelal dawno Mial wystarczajaco czasu od meczu z lechem. Nie zastanawiacie sie czemu Marzenka zlozyla rezygnację z dwoch stanowisk? Po to zeby po tym dzisiejszym dniu juz nie odpowiadac na pytania wszystkich dziennikarzy w Polsce. nie wiadomo czy jeszcze ona jest w Krakowie w ogóle. Nie wiem ale jak dla mnie do Wisly Krakow S. A powinien wpasc prokurator, przecież jest prawo spółek a to co sie działo w przeciagu tych dwoch lat to jest jawna niegospodarnosc i dzialanie na szkode spolki. Jak dojdzie przelew prosze o bana dozywotniego. Nie bedzie mi zalezec na niczym będę poprostu szczesliwy ze Ci kupcy okazali sie wiarygodni. Oni sa tak wiarygodni jak Meresinski. Moze od meczu z Lechem kombinowali ak ogarnac te 3 mln euro ale sie nie udalo i sluch o nich zaginie
|