Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
filipski
Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków/Bruksela
Offline
#
14171
28.12.2018, 19:20
Wszyscy tylko o przelewie... Niech będzie - tutaj pierwszy z brzegu przegląd informacji na ten temat, dla zabicia czasu:
https://bit.ly/2VcaTk6
filipski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filipski
Znajdź inne posty napisane przez filipski