Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Revenge_vo2
Member
Od: 12.2018
Offline
#
14168
28.12.2018, 19:19
Może poznajcie zasade księgownia przelewow Sorbnet2, SEPA i Swift. I nie mieszajcie do tego przelewów i sesji eleixir.
Revenge_vo2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Revenge_vo2
Znajdź inne posty napisane przez Revenge_vo2