Karherop napisał(a):

Myślę że po pierwsze to Ly ma gdzieś czy w Polsce ktoś to śledzi . On miał termin 28 i nic innego go nie obchodziło..
I po drugie zobacz sobie ile jest transferów lasy minutę w ostatnich godzinach a nawet minutach okna transferowego co roku .. i to w poważnych ligach i to na dużo wyższe kwoty niż 3 mln...
Eh.. czuję że przelew wpłynie po czasie, a TS uzna sprzedaż
... Oby
|
Ta, transferow, ze sie dogaduja co do warunkow sprzedazy, a nie ksiegowania pieniedzy za te transfery o 23:58.