Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14153
Stary 28.12.2018, 18:47
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Myślę że po pierwsze to Ly ma gdzieś czy w Polsce ktoś to śledzi . On miał termin 28 i nic innego go nie obchodziło..
I po drugie zobacz sobie ile jest transferów lasy minutę w ostatnich godzinach a nawet minutach okna transferowego co roku .. i to w poważnych ligach i to na dużo wyższe kwoty niż 3 mln...

Eh.. czuję że przelew wpłynie po czasie, a TS uzna sprzedaż
... Oby
Ta, transferow, ze sie dogaduja co do warunkow sprzedazy, a nie ksiegowania pieniedzy za te transfery o 23:58.
Odpowiedz cytując