Awe napisał(a):

|
(...) Wcale nie mityczne weszło i Jadczak. (...)
|
W środku, w SA i TS jest teraz napięcie w zenicie, ale z innych powodów niż na tym Forum. To jest gra o swoją przyszłość. Grupy interesu i wewnętrzne frakcje muszą próbować z tej sytuacji wyjść jak najmniej poturbowane. Wszystkie środki dozowlone. Równolegle przez cały czas tej historii towarzyszą nam kontrolowane przecieki medialne i tworzone ad hoc historie. Puszczane w świat przez zainteresowanych oraz przez tylko pożytecznyc,h ludzi zwiazanych z mediami.