Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14146
Stary 28.12.2018, 18:33
master17 napisał(a):Wyświetl post
Musze Cię zasmucić, ale CI ludzie nie stali koło tych osób, ponieważ te osoby hmm jak CI powiedzieć - nie mogły być na meczu ? Idąc Twoim tokiem rozumowania, nie powinniśmy stać za większością flag ponieważ dotyczą między innymi tych samych ludzi.
PDW sie samo wywiesiło czy po prostu sa pozyteczni idioci na etacie?
Odpowiedz cytując