master17 napisał(a):

|
Musze Cię zasmucić, ale CI ludzie nie stali koło tych osób, ponieważ te osoby hmm jak CI powiedzieć - nie mogły być na meczu ? Idąc Twoim tokiem rozumowania, nie powinniśmy stać za większością flag ponieważ dotyczą między innymi tych samych ludzi.
|
PDW sie samo wywiesiło czy po prostu sa pozyteczni idioci na etacie?