Wehrmacht napisał(a):

|
Nie moge pojac jak nawet mimo, ze maja po 15-16 lat ci ludzie moga stac przy osobach, ktore prawie doprowadzily do upadku Klubu, o ktorym spiewaja, ze oddali by za niego zycie.
|
Musze Cię zasmucić, ale CI ludzie nie stali koło tych osób, ponieważ te osoby hmm jak CI powiedzieć - nie mogły być na meczu ? Idąc Twoim tokiem rozumowania, nie powinniśmy stać za większością flag ponieważ dotyczą między innymi tych samych ludzi.
Co do całej sytuacji - nie zobaczę, to nie uwierzę, że wychodzimy na prostą. Dla mnie stan na obecną chwilę, to upadek Wisły w ekstraklasie (nie klubu, bo Wisła nigdy nie zginie !!)