Wyświetl pojedynczy post
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14143
Stary 28.12.2018, 18:25
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Nie moge pojac jak nawet mimo, ze maja po 15-16 lat ci ludzie moga stac przy osobach, ktore prawie doprowadzily do upadku Klubu, o ktorym spiewaja, ze oddali by za niego zycie.
Musze Cię zasmucić, ale CI ludzie nie stali koło tych osób, ponieważ te osoby hmm jak CI powiedzieć - nie mogły być na meczu ? Idąc Twoim tokiem rozumowania, nie powinniśmy stać za większością flag ponieważ dotyczą między innymi tych samych ludzi.



Co do całej sytuacji - nie zobaczę, to nie uwierzę, że wychodzimy na prostą. Dla mnie stan na obecną chwilę, to upadek Wisły w ekstraklasie (nie klubu, bo Wisła nigdy nie zginie !!)
Odpowiedz cytując