Rience napisał(a):

|
Za to poważni ludzie jak Ty anonimowo przez internet obrażają człowieka, który anonimowy nie jest. Takie to męskie, dorosłe i poważne.
|
Ale gdzie on kogos obrazil? Napisal o pajacach z C, ktorzy pozdrawiaja kolesia, ktory siedzi. Stwierdzenie faktu, ze ktos siedzi jest obraza? Albo stwierdzenie faktu, ze nie gralismy przez niego w pucharach? Gdzie masz jakakolwiek inwektywe? Dziwisz sie, ze nikt nie chce z takimi ludzmi rozmawiac, a tymbardziej twarza w twarz? Gdy stwierdze oczywisty fakt, ze ktos jest gangsterem to go w jakis sposob obrazam? A co do reszty, to rowniez uwazam, ze trzeba byc nieprawdopodobnym pajacem, by pozdrawiac i stac kolo ludzi, ktorzy w 2 lata doprowadzili 112 letni klub do krawedzi istnienia. I to pod sztandarem milosci do tego klubu