Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14129
Stary 28.12.2018, 17:45
Rience napisał(a):Wyświetl post
Za to poważni ludzie jak Ty anonimowo przez internet obrażają człowieka, który anonimowy nie jest. Takie to męskie, dorosłe i poważne.

Obrażam?

Co najwyżej śmieje się, nie z Miśka, a z Ciebie i twojej "sztywniutkiej" postawy.
Odpowiedz cytując