Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Virusman
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
14128
28.12.2018, 17:44
To, że kambodżańska ekipa to oszuści to wiedzą wszyscy wokół nich. To, czy zrobią coś pozytywnego dla Wisły to kompletnie osobna kwestia.
ABG
ABG
ABG
Virusman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Virusman
Znajdź inne posty napisane przez Virusman