Rience napisał(a):

|
Co to ....a za bzdury? Zobowiązali się na UMOWIE którą sami podpisali do zapłacenia do 28 grudnia 12 milionów, więc ich obowiązkiem jest to zrobić... Już zaczyna się szukanie jakichś idiotycznych wymówek. Nie zapłacą to znaczy że są bandą chvja i oszustów przez których Wisła straciła mnóstwo czasu, którzy naobiecywali zawodnikom, sztabowi, kibicom i się z obietnic nie wywiązali.
|
Może zacznij rozliczać bandę która rządziła dotychczas i ich przydupasów. A nie bredź o zobowiązaniach nowych właścicieli. Wsła straciła mnóstwo czasu? Niby kto ? Ci co przez ostatnie miesiące chu...a robili? Pozdrawiałeś kumpla za kratami na Lechu? Bo jesteś typowym przykładem omamionego . Otrząśnij się chłopie.