Drozd napisał(a):

Skoro informacja potwierdzająca przelew została przez tą bandę przekręciarzy zatajona. To zamieszanie które mamy od rana jest im zwyczajnie na rękę. Szydera z nowych właścicieli i podważanie ich kompetencji. Nie dość że doprowadzili klub do bankructwa to jeszcze psują reputację tych którzy sprawy próbują ratować.
Pajace z C którzy pozdrawiają kolesia przez którego nie graliśmy w CL to po prostu tępe gwoździe oby ten prosty fakt zaczął być tutaj rozumiany.
|
Teraz wypominasz gościowi CL

Kvrwa, gościu, nie ośmieszaj się. Chodzi od kilkudziesięciu lat na mecze Wisły, i w dodatku nie jest anonimowy, i przez internet się do gościa prujesz, w dodatku do osoby która siedzi. Pajaca większego od ciebie nie ma.