Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14115
Stary 28.12.2018, 17:31
filipski napisał(a):Wyświetl post
Niestety, przyszłość Wisły w kontekście nowych właścicieli nie zależy od tego przelewu, ani tym bardziej od mitycznych "gruntów od Majchrowskiego" (bo takich nie ma i nie będzie). Ja wstrzymałem oddech dopiero wczoraj, bo sprawy się decydują na kilku płaszczyznach. Myślę, że nagłośnienie tematu przelewu jest w sumie dobrym sposobem na odwrócenie uwagi od reszty spraw.

Podobnie jest np. z tematem nowego/przeszłego prezesa Wisły. Media tropią to konkretne nazwisko, co odwraca uwagę od faktu, że w Wiśle trzeba zatrudnić dużo więcej nowych osób, na mniej eksponowanych, ale kluczowych stanowiskach, jednak niewiele osób się garnie, mimo aktywnych poszukiwań (od wielu tygodni). A czemu się nie garną? Przez "pana skośnookiego"? Przez Hartlinga lub Pietrowskiego? Hmm... pozwalam sobie wyrazić wątpliwość.
Myślę, że z Krakowa to niewielu chętnych będzie. Może trzeba szukać kogoś, kto wyemigrował i jak się zrobi gorąco to może wyjechać.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując