Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14111
Stary 28.12.2018, 17:23
filipski napisał(a):Wyświetl post
I(...)
Przypomnę, że w Wiśle obecnie wciąż pracują ludzie zatrudnieni przez poprzedni zarząd - we wszystkich działach. (...) Kibicom dajcie spokój. Dosłownie - dajcie spokój, dając tę jedną informację, na którą czekają, a która wciąż może wyjść tylko od Was.
Dokładnie tak jest. Przy tym dochodzi do konfliktu interesów ale i do zbieżności interesów w tym środowiskiu w zależności od celów konkretnych grup i osób (wspomniałem wcześniej o pośrednikach transakcyjnych) a wynik tego co fermentuje pod skorupą o nazwie "Wisła" (zarówno SA jak i TS) widzimy tylko odbiciem w mediach.
Odpowiedz cytując