Wojtas napisał(a):

Niestety, przyszłość Wisły w kontekście nowych właścicieli nie zależy od tego przelewu, ani tym bardziej od mitycznych "gruntów od Majchrowskiego" (bo takich nie ma i nie będzie). Ja wstrzymałem oddech dopiero wczoraj, bo sprawy się decydują na kilku płaszczyznach. Myślę, że nagłośnienie tematu przelewu jest w sumie dobrym sposobem na odwrócenie uwagi od reszty spraw.
Podobnie jest np. z tematem nowego/przeszłego prezesa Wisły. Media tropią to konkretne nazwisko, co odwraca uwagę od faktu, że w Wiśle trzeba zatrudnić dużo więcej nowych osób, na mniej eksponowanych, ale kluczowych stanowiskach, jednak niewiele osób się garnie, mimo aktywnych poszukiwań (od wielu tygodni). A czemu się nie garną? Przez "pana skośnookiego"? Przez Hartlinga lub Pietrowskiego? Hmm... pozwalam sobie wyrazić wątpliwość.