Nie bardzo widzę związek między dymisjami w TS a nowymi właścicielami SA . To raczej nie ma wiele wspólnego . Dymisja zarządu SA z przed kilu dni tak ale te wczorajsze raczej nie . No chyba że są jakieś zakulisowe ustalenia o których nie wiemy co jest możliwe .
Wojtas ....brawo .Wreszcie jakiś rozsądny tekst w tej fali hejtu i szydery . Nie wiem kim jest Wanny Ly ale to , że unika rozgłosu nie czyni go jeszcze oszustem i przestępcą . To że Stanowski nic o nim nie wie również nie jest niczym dyskredytującym . Je cierpliwie czekam i ciągle mam nadzieję bo wiem , że jeśli to faktycznie okaże się jakimś wałkiem to będziemy w jeszcze większej czarnej dupie ...
Cytat:
|
aby odwrócić sytuacje od największych w historii afer III RP - SKOK, KNF, itp
|
Chłopie ..... za dużo TVN-u .