Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
PiotrekBstk
Junior Member
Od: 12.2018
Skąd: https://t.me/pump_upp
Offline
#
14102
28.12.2018, 17:11
Jedno jest pewne ze dzis bedzie wszystko wiadomo....Pozatym sa rozne rodzaje przelewow w tym przypadku pieniadze mogly zostac wyslane(o ile rzeczywiscie zostaly) przelewem "overnight" bo jakby zostaly wyslane innym to juz by byly,
PiotrekBstk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PiotrekBstk
Odwiedź stronę domową użytkownika PiotrekBstk!
Znajdź inne posty napisane przez PiotrekBstk