|
"Znawcą tematów wszelkich " chciałem powiedzieć , że tu nie chodzi o przelew 12 pln ale o 12 mln pln . Tego nie robi się Blikiem . Ja ciągle jeszcze wierzę , że to się stanie .Okres świąteczny tez raczej nie ułatwia tego wszystkiego a szukający sensacji w każdym aspekcie dziennikarze dolewają oliwy do ognia .
|