jarecki napisał(a):

|
Wojtkowski został pewnie spłacony za kase z meczu z Lechem
|
Podobno nie
https://twitter.com/knuram/status/1078664566001856513
Jeśli to prawda to Wojtkowski jest opłacony od nowych Inwestorów a to oznacza, że raczej mamy już pierwszy konkret.