Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14060
Stary 28.12.2018, 15:53
Oby finał był pozytywny. Ale sposób w jaki to jest robione - na ostatni gwizdek, bez żadnych jasnych informacji jest po prostu żenujące. Niepotrzebnie tylko Panowie dziennikarze mają radochę i kliki.

1.Kasa miała być w 2 dni na początku
2. potem część dla piłkarzy na Święta
3. Jednak 28 grudnia to deadline
4.Teraz się okazało, że TSowi wystarczy potwierdzenie przelewu a kasa może dojść w sylwestra ?

Może kasa i przyjdzie, ale dla mnie ten cały Pietrowski, Pan Wanna i szwedzki Chuck Norris to takimi zachowaniami wychodza na jeszcze większych pajaców.
Chyba, że jego też wydyma ten duet jak nas.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 28.12.2018 o godz. 16:00.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując