Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
888
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: ♪♫♪
Offline
#
14059
28.12.2018, 15:53
batman forever
napisał(a):
Żadnych pieniędzy nie będzie, a całe zamieszanie to ratowanie dup Sarapaty i reszty zarządu. Przelew nie przyjdzie, transakcja upadnie, ale Sarapata prezesem już nie będzie.
Przykro mi ale marzenia twe sie nie spelnia
888
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 888
Odwiedź stronę domową użytkownika 888!
Znajdź inne posty napisane przez 888