Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
batman forever
Junior Member
Od: 08.2003
Offline
#
14058
28.12.2018, 15:47
Żadnych pieniędzy nie będzie, a całe zamieszanie to ratowanie dup Sarapaty i reszty zarządu. Przelew nie przyjdzie, transakcja upadnie, ale Sarapata prezesem już nie będzie.
batman forever
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do batman forever
Znajdź inne posty napisane przez batman forever