|
Ogryzek -widze ze jestes kolejnym pieniaczem ktory reaguje histeria gdy ktos sie z nim nie zgadza i nie przytakuje wiec spletuje to tylko tak : Valez , Gonzales to duzo lepsza para stoperow niz wolny i niezgrabny juz Wasyl , i tragioiczny Sadlok , oboje graja tylko dlatego pierwsze skrzypce bo nie ma zmiennikow , Llonch to najlepszy def pomocnik od wielu lat i to nie tylko w Wisle ale i w lidze ( takiego skurczybykka zawzietego to ze swieca szukac) , Cueasta pewniejszy od Lisa, choc tu masz racje- tez bym postawil na mlodosc - jednak Cuesta jak na polskie warunki to bardzo solidny bramkarz, no i porownujesz lopeza z tamtego sezonu do Zdenka z tej rundy - to juz jest slabe z twojej strony , .....kazdy ma wlasne zdanie - no chyba ze to Twoje forum .....i nie wiem kto ci nagadal glupot ze zaciag iberyjski duzo zarabial- bo ja z kolei mam info z innych zrodel ze zarabiali mniej niz polscy skorokopacze - nazwynia czasem pilkarzami
|