Ogryzek napisał(a):

Velez, Ivan słabsi od Wasyla, Sadloka
Lloncha nie da sie porównać z Halilovicem ale Bashą jesli juz, nie ta pozycja
Cuesta nie lepszy od Lisa
Tak jest pan aschkeczup chciał coś napisać ale sam nie wie właściwie co. Tylko pobulgotał z "kuponami" i tyle.
|
A to ciekawe. Na jakiej pozycji grał Llonch? Czyżby na 6? Widziałeś może, kto w ostatnich meczach wchodził w jedną linię ze stoperami przy wyprowadzaniu piłki?
Sadlok w tym sezonie jest tragiczny<<< Velez. Wasyl wygrywa w powietrzu, zupełnie jak Ivan, ale ma dużo gorsze wyprowadzanie piłki. Postawmy między nimi znak równości.
Cuesta nie lepszy od Lisa? Lis zagrał dla nas 3 dobre mecze, na początku sezonu Pawełkował na potęgę. Tylu klopsów Julian nie popełnił, a i kilka niemożliwych piłek wyciągnął. Dużo solidniejszy od Mateusza.
Panie Oryzgzeg, wiem, com chciał napisać. Bul bul bulbulator