Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22049
Stary 28.12.2018, 15:21
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Velez, Ivan słabsi od Wasyla, Sadloka

Lloncha nie da sie porównać z Halilovicem ale Bashą jesli juz, nie ta pozycja

Cuesta nie lepszy od Lisa

Tak jest pan aschkeczup chciał coś napisać ale sam nie wie właściwie co. Tylko pobulgotał z "kuponami" i tyle.
A to ciekawe. Na jakiej pozycji grał Llonch? Czyżby na 6? Widziałeś może, kto w ostatnich meczach wchodził w jedną linię ze stoperami przy wyprowadzaniu piłki?


Sadlok w tym sezonie jest tragiczny<<< Velez. Wasyl wygrywa w powietrzu, zupełnie jak Ivan, ale ma dużo gorsze wyprowadzanie piłki. Postawmy między nimi znak równości.

Cuesta nie lepszy od Lisa? Lis zagrał dla nas 3 dobre mecze, na początku sezonu Pawełkował na potęgę. Tylu klopsów Julian nie popełnił, a i kilka niemożliwych piłek wyciągnął. Dużo solidniejszy od Mateusza.

Panie Oryzgzeg, wiem, com chciał napisać. Bul bul bulbulator
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
Odpowiedz cytując